Verenigingen & Stichtingen
 

2011.

(13-01-2011)

Ze zeggen wel eens vers van de pers maar de organisatie van het oliebollen-biljart toernooi heeft net officieel laten weten dat ook in 2011 er een toernooi zal worden georganiseerd. Dus iedereen heeft bij deze een herkansing gekregen om zijn opponent in het jaar 2011 in de biljart arena te verslaan.

Oliebollen biljarttoernooi.

Biljartclub "Op nei út ein" laat op 28, 29 en 30 december in totaal 90 mannen en vrouwen strijden om de glorie en misschien ook wel een aandenken aan dit nieuwe grootse fenomeen, het eerste oliebollentoernooi. De plaats van de arena is in de bedrijfshal van reclamebureau Decorboo in Koudum.

Tevens willen wij u mededelen dat in het programma "Muzyk in bedriuw" van Omrop Fryslan, op maandag 27 december, aandacht aan dit toernooi wordt besteedt.

Uitslagen

Zoals belooft de uitslagen van het oliebollen biljart toernooi.

Dames Klasse Vrije klasse
1 Ypie Semplonius 1 Hein de Jong
2 Manjo Smid 2 Folkert Smit
3 Dirkje Folmer 3 Jappie Peterson
4 Jantine de Jong 4 Marcel Minkman

Heren (pro)

B. poule A. poule
1 Ab Polhout 1 Teake Ypma
2 Tjeerd Ypma 2 Wytse de Lange
3 Johan Schaper 3 Gerben Haytema
4 Henk Ypma 4 Theo Bouma

Toernooi kampioen

"De gouden oliebol" was voor Teake Ypma.

Indeling Dames

Poule A Poule B
Rinske Tjerkje
Dirkje Doetie
Ypie Jitske
Poule C Poule D
Jantina Marjo
Hinke Wieke
Tjitske Fetsje

Indeling Heren

Vrije klasse Poule t/m 18 carambole's Poule vanaf 19 carambole's
Sipke Bakker Jappe Roosjen 15 Anne Schaper 20
Jacob Jelsma Lolke Ypma 15 Petrus vd Veer 80
Johan Folmer Teake vd Veen 12 Marten Aardema 25
Peter vd Bos Auke de Lange 15 Germen Haytema 19
Wieger vd Wal Anne Hoekstra 18 D.A. Holwerda 34
Pieter Schaper Kees Verburg 15 Ype Pries 24
Wytze de Lange jr. Richard Peterson 13 Henk Speerstra 31
Richard Minkman Yke Bauke de Vries 12 De Bode 21
Jan Eelze Pries Lourens de Vries 15 Simon Kemker 37
Folkert Smid Johan Schaper 15 S. Couperus 26
Geert van Doorn Hans Bakker 15 Douwe Pries 54
Marcel Minkman Jurjen Wielinga 15 Haye Hoekema 36
Domien Flapper Wim de Jong 15 Teake Ypma 19
Egbert Mulder Rients de Boer 15 A. Mors 30
Gerard Flapper Ab Polhout 16 Wytze de Lange 26
Jappie Peterson Peter Osinga 12 Michiel Semplonius 23
Joey Tromp Lolke Smid (stip) 15 Anske Schaap 23
Johan Bakker Arjen Smid 18 Durk Venema 36
Sietse Abma Jackie Roosjen 16 Theo Bouma 20
Arjan Osinga Auke Plantinga 15 Arnold Kotterer 22
Arno Minkman Tjeerd Ypma 16 Lolke Smid (stinky) 20
Jacob Visser Peter de Lange 17 Dirk Osinga 50
Anne Peterson Johannes Haanstra 15 Laas Boerstra 37
B.Y. Peterson Leffert Bakker 15 W. Petersen 34
Johan vd Veen Henk Ypma 15 Wim Schuil 46
Jelle P. Sipkema Joost Pietersma 15 Heerke Osinga 19

Dinsdag 28 december 2010

Tijd Tafel 1 nr. Tafel 2 nr.
10.00 - 10.30 Jappe Roosjen 15 - Lolke Ypma 15 1 Joey Tromp - Johan Bakker 38
10.30 - 11.00 Sipke Bakker - Jacob Jelsma 33 Ab Polhout 16 - Peter Osinga 12 8
11.00 - 11.30 Anne Schaper 20 - Petrus vd Veer 80 18 Douwe Pries 54 - Haye Hoekema 36 21
11.30 - 12.00 Johan Folmer - Peter vd Bos 34 Teake Ypma 19 - A. Mors 30 22
12.00 - 12.30 Marten Aardema 25 - Germen Haytema 19 19 Lolke Smid (stip) 15 - Arjen Smid 18 9
12.30 - 13.00 Wieger vd Wal - Pieter Schaper 35 Sietse Abma - Arjan Osinga 39
13.00 - 13.30 Wytze de Lange jr. - Richard Minkman 36 Marjo Smid 14 - Wieke Schaper 12 D
13.30 - 14.00 Teake vd Veen 12 - Auke de Lange 15 2 Jackie Roosjen 16 - Auke Plantinga 15 10
14.00 - 14.30 D.A. Holwerda 34 - Ype Pries 24 20 Wytze de Lange 26 - Michiel Semplonius 23 23
14.30 - 15.00 Rinskje Roosjen 6 - Dirkje Folmer 8 D Wim Schuil 46 - Heerke Osinga 19 24
15.00 - 15.30 Fetsje Grouwstra 11 - Marjo Smid 14 D Tjeerd Ypma 16 - Peter de Lange 17 11
15.30 - 16.00 Jan Eelze Pries - Folkert Smid 37 Anske Schaap 23 - Durk Venema 36 26
16.00 - 16.30 Anne Hoekstra 18 - Kees Verburg 15 3 Johannes Haanstra 15 - Leffert Bakker 15 12
16.30 - 17.00 Ypie Semplonius 9 - Rinske Roosjen 6 D Theo Bouma 20 - Arnold Kotterer 22 25
17.00 - 17.30 Richard Peterson 13 - Yke Bauke de Vries 12 4 Fetsje Grouwstra 11 - Wieke Schaper 12 D
17.30 - 18.00 Jitske de Lange 13 - Doetie de Boer 11 D Tjitske de lange 12 - Jantina de Jong 6 D
18.00 - 18.30 Geert van Doorn - Marcel Minkman 30 Tjitske de Lange 12 - Hinke Ypma 8 D
18.30 - 19.00 Lourens de Vries 15 - Johan Schaper 15 5 Doetie de Boer 11 - Tjerkje Pries 9 D
19.00 - 19.30 Domien Flapper - Egbert Mulder 31 Arno Minkman - Jacob Visser 32
19.30 - 20.00 Henk Speerstra 31 - De Bode 21 16 Henk Ypma 15 - Joost Pietersma 15 13
20.00 - 20.30 Hans Bakker 15 - Jurjen Wielinga 15 6 Lolke Smid (stinky) 20 - Laas Boerstra 37 14
20.30 - 21.00 Wim de Jong 15 - Rients de Boer 15 7 Dirk Osinga 50 - W. Petersen 34 17
21.00 - 21.30 Simon Kemker 37 - S. Couperus 26 15 Anne Peterson - Johan vd Veen 28
21.30 - 22.00 Gerard Flapper - Jappie Peterson 29 B.Y. Peterson - Jelle P. Sipkema 27

Woensdag 29 december 2010

Tijd Tafel 1 nr. Tafel 2 nr.
10.00 - 10.30 Verliezaar 35 - Verliezaar 36 41 Dirkje Folmer 8 - Ypie Semplonius 9 D
10.30 - 11.00 Tjerkje Pries 9 - Jitske de Lange 13 D Verliezaar 18 - Verliezaar 19 87
11.00 - 11.30 Verliezaar 22 - Verliezaar 23 83 Verliezaar 3 - Verliezaar 11 70
11.30 - 12.00 Verliezaar 37 - Verliezaar 38 42 Verliezaar 2 - Verliezaar 8 68
12.00 - 12.30 Verliezaar 12 - Verliezaar 1 66 Verliezaar 33 - Verliezaar 34 40
12.30 - 13.00 Verliezaar 9 - Verliezaar 10 74 Verliezaar 20 - Verliezaar 21 89
13.00 - 13.30 Verliezaar 5 - Verliezaar 4 71 Verliezaar 24 - Verliezaar 25 90
13.30 - 14.00 Verliezaar 6 - Verliezaar 7 73 Jantine de Jong 6 - Hinke Ypma 8 D
14.00 - 14.30 Verliezaar 29 - Verliezaar 30 43 Verliezaar 31 - Verliezaar 32 44
14.30 - 15.00 Verliezaar 14 - Verliezaar 15 84 Verliezaar 27 - Verliezaar 28 45
15.00 - 15.30 Verliezaar 16 - Verliezaar 17 86 Nr 1 Poule A - Nr 2 Poule B 47
15.30 - 16.00 33 tegen 34 50 35 tegen 36 51
16.00 - 16.30 Nr 2 Poule A - Nr 1 Poule B 46 73 tegen 74 75
16.30 - 17.00 38 tegen 39 ( Sietse ) 52 Nr 2 Poule C - Nr 1 Poule D 48
17.00 - 17.30 Nr 1 Poule C - Nr 2 Poule D 49 41 tegen 42 53
17.30 - 18.00 43 tegen 39 ( Arjan ) 54 44 tegen 45 55
18.00 - 18.30 1 tegen 2 60 3 tegen 4 61
18.30 - 19.00 5 tegen 6 62 7 tegen 8 63
19.00 - 19.30 37 tegen 30 56 32 tegen 28 57
19.30 - 20.00 9 tegen 10 64 31 tegen 29 58
20.00 - 20.30 27 tegen 40 59 11 tegen 12 65
20.30 - 21.00 13 tegen 66 ( Henk ) 67 13 tegen 68 ( Joost ) 69
21.00 - 21.30 70 tegen 71 72 17 tegen 14 76
21.30 - 22.00 25 tegen 26 ( Anske ) 77 26 tegen 24 ( Durk ) 78

Donderdag 30 december 2010

Tijd Tafel 1 nr. Tafel 2 nr.
10.00 - 10.30 23 tegen 21 79 22 tegen 15 80
10.30 - 11.00 16 tegen 20 81 19 tegen 18 82
11.00 - 11.30 83 tegen 84 85 86 tegen 87 88
11.30 - 12.00 89 tegen 90 91 47 tegen 46 92
12.00 - 12.30 48 tegen 49 93 50 tegen 52 94
12.30 - 13.00 51 tegen 53 95 54 tegen 57 96
13.00 - 13.30 55 tegen 59 97 58 tegen 56 98
13.30 - 14.00 60 tegen 65 99 61 tegen 64 100
14.00 - 14.30 62 tegen 66 101 63 tegen 67 102
14.30 - 15.00 68 tegen 69 103 76 tegen 79 104
15.00 - 15.30 77 tegen 78 105 80 tegen 85 106
15.30 - 16.00 81 tegen 83 107 82 tegen 84 108
16.00 - 16.30 Winnaars 92 en 93 Verliezaars 92 en 93
16.30 - 17.00 94 tegen 95 109 96 tegen 97 110
17.00 - 17.30 Demonstratie Biljarten
17.30 - 18.00 Demonstratie Biljarten
18.00 - 18.30 98 tegen beste nr. 2 109 en 110 111 99 tegen 100 112
18.30 - 19.00 101 tegen 102 113 103 tegen beste nr. 2 112 en 113 114
19.00 - 19.30 104 tegen 105 115 106 tegen 107 116
19.30 - 20.00 108 tegen beste nr. 2 115 en 116 117 109 tegen 110 118
20.00 - 20.30 111 tegen beste nr. 2 109, 110 of 111 119 112 tegen 113 120
20.30 - 21.00 114 tegen beste nr. 2 112, 113 of 114 121 115 tegen 116 122
21.00 - 21.30 117 tegen beste nr. 2 115, 116 of 117 123 Winnaar 118 tegen Winnaar 119
21.30 - 22.00 117 tegen beste nr. 2 115, 116 of 117 Winnaar 120 tegen Winnaar 121
22.00 - 22.30 Verliezaar 120 tegen Verliezaar 121 Verliezaar 122 tegen Verliezaar 123
22.30 - 23.00 Winnaar 122 tegen Winnaar 123